Archiv článků

20. 4. 2018

Otevírání pramenů je významnou akcí v Luhačovicích.

Velkým svátkem v lázních Luhačovice je slavnost Otevírání a svěcení pramenů. Letošní se uskuteční v termínu 11. - 13. května. Buďte letos přitom a zažijte během víkendu lázeňské veselí, tradice, i svěcení pramenů.


9. 4. 2018

Jarní dovolená v Luhačovicích na kole? To je to pravé pro vás!

Jarní dny přímo vybízí k aktivně trávenému času v přírodě. Luhačovice a jejich okolí nabízí nespočet cyklostezek, díky kterým poznáte malebné okolí tohoto lázeňského města. Užijte si jarní dovolenou aktivně v Luhačovicích.


16. 3. 2018

A je to konečně tady. První jarní dny zanedlouho zaťukají na dveře a my věříme, že se jich nemůžete dočkat. Jak využít tohoto období k načerpání jarní energie?


5. 3. 2018

Ponořte se u nás do hlubin dokonalé relaxace a duševní očisty

Ať už jste maminka od rodiny, manželka, partnerka, manažerka nebo jakkoli jinak vytížená žena, máte právo na vlastní plnohodnotný odpočinek. My Vám ho u nás garantujeme, navíc s lákavou 15 % slevou! 


27. 2. 2018

Prodejní stánky s tradičními specialitami, ale také předvádění lidových řemesel zažijete na velikonočním jarmarku

Svátky jara se kvapem blíží, a pokud se chcete nechat inspirovat nejen velikonoční výzdobou, zamiřte do lázeňského městečka Luhačovice. V dubnu se zde uskuteční tradiční velikonoční jarmark.


7. 2. 2018

Relaxace ve whirlpool.

Pokud si z různých důvodů nemůžete v nejbližším období naplánovat léčebný lázeňský pobyt, zvolte alternativu krátkodobých pobytů. Pro naše zdraví mají rovněž efekt a pomohou Vám zejména psychicky


31. 1. 2018

Připravte si unikátní čaj ze skořice,medu a zázvoru, který zatočí s mnoha neduhy.

Zimní období představuje pro náš organismus značnou zátěž. Pochmurné, deštivé a chladné počasí nám na náladě a energii rozhodně nepřidají.


16. 1. 2018

Období jarních prazdnin se rychle blíží a pokud si říkáte, co během prázdnin s dětmi naplánovat, přijeďte k nám do Luhačovic! Ubytování, bazén, relaxační centrum a nespočet výletů po okolí... A k tomu lázeňské procedury a dokonalý...


29. 12. 2017

Kouše Vás ke konci roku pravidelně svědomí, že předsevzetí, která jste si v lednu dali, jste opět nedodrželi? Říkáte si, kde jste polevili a udělali chybu? Proč jste předsevzetí nedotáhli do konce? Není sice malých cílů, ale buďte...


6. 12. 2017

Pokud máte rádi zimu, zimní procházky, chcete se zregenerovat po Vánocích a zároveň posílit svou imunitu, pobyt v lázních je pro Vás to pravé. V našem lázeňském hotelu Vila ANTOANETA nebo v hotelu Vila VALAŠKA darujete svému tělu zdraví...