Dovolená na podzim pro Váš hlas

28. 8. 2017 -

Lázeňská léčba v Luhačovicích má dlouhodobou tradici, využívá účinku zdejších léčivých minerálních vod, příznivých klimatických podmínek, které jsou dány přechodem mezi nížinným a podhorským podnebím, čistotou vzduchu a okolními zalesněnými kopci. A právě z těchto důvodů je hlavní indikací onemocnění dýchacích cest.

Lázeňská léčba - inhalace
Lázeňská léčba - inhalace

Nestihli jste letní dovolenou? Blížící se podzim, ideální čas pro dovolenou v příjemném prostředí lázní Luhačovice.


Všichni, již hlas živí, občas potřebují vysadit a dát svému hlasu skutečnou dovolenou. Ta ovšem zdaleka nespočívá v mlčení. Na tvorbě hlasu se podílejí tři ústrojí – dechové, fonační (hrtan) a artikulační. A všem třem by se mělo dostat té nejlepší péče, jakou je možné najít. "Hlasová dovolená není jen péče o hlas, ale zaměřuje se na dosažení celkové fyzické i psychické relaxace, které jsou důležité pro správnou funkci a výkonnost hlasového ústrojí," vysvětluje primářka MUDr. Jana Mahdalíková z Lázeňského hotelu Miramare Luhačovice.

Lázeňskou léčbu zaměřenou na onemocnění horních a dolních cest dýchacích je možné absolvovat také v našich lázeňských hotelech Miramare Luhačovice.

Nevíte jaký pobyt si pro regeneraci dýchacích cest vybrat?

Náš lékař doporučuje:

Lázně na ochutnávku

Lázně na zkoušku - Vila AntoanetaUbytování, polopenze, 8 lázeňských procedur, lékařská konzultace.

Objevte kouzlo lázní, relaxujte v péči našich odborníků a vyzkoušejte lázeňské a relaxační procedury v hotelu VILA ANTOANETA Luhačovice.

Cena od 6 300 Kč / os. / 7 nocí