Povzbuďte podzimní energii v Luhačovicích

13. 9. 2017 -

Podzim je ideálním obdobím pro načerpání povzbuzující energie na zimní období. Využijte proto naší nabídky a udělejte si během týdne volno jen pro sebe a přijeďte na Relaxační pobyt.

Odbourejte stres a dopřejte si relax!
Odbourejte stres a dopřejte si relax!

Relaxace uprostřed týdne

Také si občas říkáte, že byste nejraději hodili starosti za hlavu a někam prostě odjeli? Nenechte stres a starosti, aby Vás doběhli, a odjeďte na Relaxační pobyt. A klidně během pracovního týdne. Krátkodobé relaxační pobyty v průběhu týdne od neděle do pátku na 2, 3, 4 nebo 5 nocí jsou vhodné pro všechny, kteří potřebují alespoň na chvíli vypnout a dodat tělu kvalitní zdravý odpočinek. Čeká na Vás:

  • ubytování v požadovaném pokoji nebo apartmá
  • polopenze (možnost dietní stravy a konzultace s nutričním terapeutem)
  • lékařská konzultace zdarma
  • 2 wellness procedury na 2 a 3 noci
    1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační zábal (kokos, čokoláda, med, bylinky)
  • 3 wellness procedury na 4 a 5 nocí
    1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x bylinková koupel, 1x relaxační zábal (kokos, čokoláda, med, bylinky)
  • volný vstup do vodního relax centra

 Relaxační pobyt v lázeňském hotelu Vila Antoaneta nebo Vila Valaška

Dokonalý odpočinek při Jávských masážích

Probouzející se městečko Luhačovice, lázeňské prameny, čistý vzduch a krásná příroda, to vše umocní Váš zážitek z Relaxačního pobytu u nás. Navíc Vám vřele doporučujeme objednat si v rámci pobytu i Jávskou masáž. V Jávských masážích se snoubí relaxace s celkovým uvolněním svalstva. Naše Jávské terapeutky mají certifikát nejvyšší úrovně, takže vězte, že u nich budete v těch správných rukách!