Lázeňský hotel VILA ANTOANETA Luhačovice

Lázeňský hotel VILA ANTOANETA leží v klidné lázeňské čtvrti Luhačovic v blízkosti parku a kolonády. Nabízí komplexní služby pod jednou střechou, úžasné vodní relaxační centrum a širokou nabídku lázeňských a wellness procedur. Hotel je vhodný i pro mladší generaci a rodiny s dětmi.

Moderní lázeňský hotel tvoří 4  propojené hotely – VILA ANTOANETA (hotel s výtahem), VILA PETŘÍN a PERNŠTÝN (hotely bez výtahu).

K hotelu VILA ANTOANETA patří Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA (hotel s výtahem). Hotel VILA VALAŠKA je kulturní památkou od slovenského architekta Dušana Jurkoviče a nabízí stylové ubytování, výjimečnou balneoterapii a vynikající gastronomii.

V HOTELU JE K DISPOZICI:

  • recepce se vstupní halou
  • restaurace
  • vodní relax centrum - 2 propojené bazény, whirlpool, sauna, parní lázeň, sluneční terasa
  • ordinace zdravotnického personálu
  • Jávský masážní salon
  • venkovní dětské hřiště
  • hotelová zahrada

Kategorie ubytování:

Lázeňský hotel VILA ANTOANETA tvoří 4 propojené hotely - VILA ANTOANETA a VILA VALAŠKA (hotely s výtahem), VILA PETŘÍN a PERNŠTÝN (hotely bez výtahu).

Kapacita hotelu:

Celková kapacita hotelu 78 pokojů - 22 jednolůžkových pokojů, 23 dvoulůžkových pokojů, 5 apartmánů a 9 stylových apartmánů.

Vybavení pokojů:

Superior - VILA ANTOANETA: sprcha / vana + WC, fén, SAT TV, telefon, trezor, minibar, WiFi.

Standard - VILA PETŘÍN a PERNŠTÝN: sprcha / vana + WC, SAT TV, telefon, lednička, WiFi.

Luxury - VILA VALAŠKA: obývací pokoj, ložnice, šatna, WC + bidet, koupelna s vanou, fén, klimatizace, TV + SAT, telefon, trezor, minibar, WiFi.

Doplňující informace:

Poplatek z pobytu 30 Kč / os. / den není zahrnut v ceně pobytů.

Parkování před hotelem 100 Kč / den nebo v podzemních garážích 150 Kč / den. Od poplatku za parkování na našich placených parkovištích jsou osvobozeni držitelé průkazu ZTP/P (osoby s těžkým zdravotním postižením) a jejich průvodci.

Check-in: od 14.00 hod. | Check out: do 10.00 hod.

Stravování - snídaně formou rautu, obědy a večeře výběrem z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce. Pobyt s plnou penzí začíná obědem a končí snídaní. Pobyt s polopenzí začíná večeří a končí snídaní. Možnost stravování také á la carte.

Internet - PC a WiFi zdarma v hotelové hale, WiFi ve všech pokojích.

Kontakty:

+420 577 126 211
antoaneta@miramare-luhacovice.cz

NABÍDKA POBYTŮ