Dovolená na podzim pro Váš hlas

1. 9. 2019 -

Lázeňská léčba v Luhačovicích má dlouhodobou tradici, využívá účinku zdejších léčivých minerálních vod, příznivých klimatických podmínek, které jsou dány přechodem mezi nížinným a podhorským podnebím, čistotou vzduchu a okolními zalesněnými kopci. A právě z těchto důvodů je hlavní indikací onemocnění dýchacích cest.

Lázeňská léčba - inhalace
Lázeňská léčba - inhalace

Slovo lázeňské lékařky

"Všichni, již hlas živí, občas potřebují vysadit a dát svému hlasu skutečnou dovolenou. Ta ovšem zdaleka nespočívá v mlčení. Na tvorbě hlasu se podílejí tři ústrojí – dechové, fonační (hrtan) a artikulační. A všem třem by se mělo dostat té nejlepší péče, jakou je možné najít. Hlasová dovolená není jen péče o hlas, ale zaměřuje se na dosažení celkové fyzické i psychické relaxace, které jsou důležité pro správnou funkci a výkonnost hlasového ústrojí," vysvětluje vedoucí lékařka MUDr. Jana Mahdalíková.

Nevíte jaký pobyt si pro regeneraci dýchacích cest vybrat?

V Lázeňském hotelu VILA ANTOANETA můžete léčebný pobyt absolvovat jako samoplátce - nabídka pobytů nebo prostřednictvím zdravotní pojišťovny. Poradíme Vám, jak do lázní se zdravotní pojišťovnou.