Blahodárný relaxační pobyt ve VILE VALAŠKA v Luhačovicích

25. 9. 2018 -

Zkraje podzimu se mnozí z nás cítí vyčerpaní a bez energie. Začínají na nás doléhat chladné podzimní dny a ne a ne se nastartovat k výkonu. Udělejte restart vlastnímu tělu a přijeďte k nám načerpat energii

K dokonalé relaxaci patří i naše profesionální jávské masáže
K dokonalé relaxaci patří i naše profesionální jávské masáže

První chladné dny jsou ideální příležitostí k načerpání nové a povzbuzující energie. Využijte proto naší nabídky a udělejte si během týdne volno jen pro sebe a přijeďte k nám na Relaxační pobyt do Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA. Navíc v termínech od 7.10 do 26.10.2018 jsme si pro Vás připravili akční nabídku s 20% slevou!

RELAXACE UPROSTŘED TÝDNE

Také si občas říkáte, že byste nejraději hodili starosti za hlavu a někam prostě odjeli? Nenechte stres a starosti, aby Vás doběhli, a odjeďte na Relaxační pobyt do Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA. A klidně během pracovního týdne. Krátkodobé relaxační pobyty v průběhu týdne od neděle do pátku na 2, 3, 4 nebo 5 nocí jsou vhodné pro všechny, kteří potřebují alespoň na chvíli vypnout a dodat tělu kvalitní zdravý odpočinek. Čeká na Vás:

  • ubytování v požadovaném pokoji nebo apartmá
  • polopenze (možnost dietní stravy a konzultace s nutričním terapeutem)
  • 2-3 wellness procedury
  • volný vstup do vodního relax centra

DOKONALÝ ODPOČINEK PŘI JÁVSKÝCH MASÁŽÍCH

Probouzející se městečko Luhačovice, lázeňské prameny, čistý vzduch a krásná příroda, to vše umocní Váš zážitek z Relaxačního pobytu u nás. Navíc Vám vřele doporučujeme objednat si v rámci pobytu i Jávskou masáž. V Jávských masážích se snoubí relaxace s celkovým uvolněním svalstva. Naše Jávské terapeutky mají certifikát nejvyšší úrovně, takže vězte, že u nich budete v těch správných rukách!