Oblíbená show POSTEL HOSPODA KOSTEL již brzy v Luhačovicích

18. 9. 2018 -

Lázeňské hotely MIRAMARE Luhačovice Vás zvou na zábavnou talk show POSTEL HOSPODA KOSTEL oblíbeného a pohodového kněze z Lanškrouna. 

 

Oblíbený kněz Zbigniew Czendlik se představí v zábavné show
Oblíbený kněz Zbigniew Czendlik se představí v zábavné show

Zbigniew Jan Czendlik (1964), řečený Zibi, je římskokatolický kněz polské národnosti, působící od roku 1992 v České republice, a děkan lanškrounský. Je mediálně známý zejména díky přátelským vztahům s řadou osobností z oblasti kultury, šoubyznysu a sportu. Působí rovněž jako moderátor, např. v pořadu České televize Uchem jehly (2011) nebo Českého rozhlasu Jak to vidí (2015). Rád sportuje, dříve hrával fotbal, nyní se věnuje golfu, občas si zahraje tenis nebo lyžuje.

PŘIJĎTE SE POBAVIT

V KD Elektra Luhačovice, sále Rondo, proběhne talk show 24. září od 19 hodin. Cena činí 250 Kč, vstupenky k zakoupení v recepci Lázeňského hotelu VILA ANTOANETA. Pro hosty hotelu VILA ANTOANETA zahájen prodej zvýhodněných vstupenek za cenu 100 Kč. Výtěžek poputuje na dobročinné účely.

Obsahem talk show POSTEL HOSPODA KOSTEL je vyprávění příběhů ze života osobního, kněžského i jiného…podané humorem jemu vlastním. V prů-běhu 90 minut se tak dotýká mimojiné problematiky současného světa, o níž si rád podiskutuje také s diváky.

Součástí pořadu je autogramiáda knihy Zbigniewa Czendlika a Markéty Zahradníkové se stejnojmenným názvem Postel hospoda kostel, která vyšla v říjnu 2016 a za níž obdrželi cenu čtenářů v rámci soutěže Magnesia litera 2017.