Předsevzetí nejsou o planých nadějích, ale skutcích... Věnujte se svému zdraví!

29. 12. 2017 -

Kouše Vás ke konci roku pravidelně svědomí, že předsevzetí, která jste si v lednu dali, jste opět nedodrželi? Říkáte si, kde jste polevili a udělali chybu? Proč jste předsevzetí nedotáhli do konce? Není sice malých cílů, ale buďte realističtí a nestavějte vzdušné zámky. Letos vsaďte zejména na své zdraví.


Zdraví - a co je víc?

Budu se více věnovat práci, rodině, přestanu kouřit, začnu více cvičit. To jsou nejčastější novoroční předsevzetí, která si dáváme. Jenže už koncem ledna se obvykle vracíváme k zaběhlým stereotypům a od svých cílů postupně ustupujeme. Důvod je jasný - tak jako není možné od základu změnit povahu člověka, nemůžeme od základu měnit ani své zvyky. Odborníci proto doporučují - jestli nechcete zkraje roku zplakat nad výdělkem, stanovujte si jen taková předsevzetí, která jsou reálná a hlavně dlouhodobá. Jedním z nich je pravidelná péče o své zdraví

Pravidelný pobyt v lázních

K péči o zdraví patří bezpochyby změna životního stylu. Nehledejte za tím žádnou vědu - je to úplně prosté a selský rozum Vám napoví. Snažte se více hýbat, choďte na procházky na čerstvý vzduch, omezte alkohol, kouření, tučná a sladká jídla. Snažte se hodně pít, odpočívejte a udělejte si čas sami na sebe. Zdravý životní styl totiž není jen o jídle a pití, souvisí s naším celkovým rozpoložením a psychickou a fyzickou kondicí. A právě péči o tělo a ducha se věnujeme v našich lázeňských hotelích Miramare Luhačovice. Razíme totiž zásadu, že vše souvisí se vším. Abyste mohli maximální péči věnovat svému tělesnému zdraví, musíte být v pohodě i psychicky.

NOVOROČNÍ RELAX

Pokud chcete zkraje roku začít měnit svůj životní styl, neexperimentujte a svěřte se do rukou našich profesionálů. Ti Vám přesně poradí a pomůžou s tím, jak začít. Ideální proto tyto účely je například relaxační pobyt Novoroční relax. Dopřejte si Vaši cestu ke zdraví pomocí lázeňských a relaxačních procedur. Uveďte své tělo do dokonalé harmonie a odjiždějte od nás jako znovuzrození. V rámci pobytu Vás čekají lékařské konzultace, 3 wellness procedury - přísadová zázvorová koupel, zázvorový relaxační zábal, klasická masáž s esenciálním zázvorovým olejem, volný vstup do vodního relax centra.