Zimní pobyty až s 30% slevou

30. 1. 2019 -

Přijeďte si užít pohádkovou zimu do Luhačovic. Pokud milujete zimní procházky, chcete se zregenerovat a zároveň posílit svou imunitu, pobyt v našich lázních je pro Vás to pravé. V lázeňském hotelu VILA ANTOANETA, nebo v hotelu VILA VALAŠKA darujete svému tělu zdraví a potřebnou energii.


V zimním období mají lázně Luhačovice své nepopsatelné kouzlo a nabízí klidnou a pohodovou atmosféru. Zimní období je ideální pro lázeňskou dovolenou a relaxaci. Procedury Vás v chladném období příjemně zahřejí, uvolní napětí a vdechování par z přísadových koupelí v těchto měsících nesmí chybět.

Pobytové balíčky jsou zaměřeny pro všechny věkové kategorie.  Na své si přijdou páry, ženy hledající odpočinek či senioři, kteří se chtějí udržovat stále v pohybu a fit. Prožujte příjemně strávený čas, naplněný aktivním odpočinkem, povzbuzením těla i ducha a nastartujte nový životní rytmus. Dopřejte sami sobě, a nebo svým blízkým relaxaci, odpočinek a užijte si pár dní v našich lázeňských hotelech.

Využijte našich akčních nabídek až s 30% slevou!

Přijeďte do Luhačovic na prodloužený víkend, nebo si udělejte čas na krátkou relaxaci v týdnu. Těšit se můžete na relaxaci a odpočinek v nejkrásnějších moravských lázních, a to navíc se slevou na vybrané pobyty. Přijeďte si odpočinout s celou rodinou a ušetřete za pobyt v Lázeňském hotelu VILA ANTOANETA nebo v Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA a využijte exklusivních služeb.

Zejména v zimě a během jarních prázdnin, kdy se cítíte více unavení, vyčerpaní a mnohdy i bez energie, je pobyt v lázních tím pravým řešením v lepší zítřky. V rámci našich pobytů se o vás bude starat tým špičkových lékařů, fyzioterapeutů, ale i masérů a vy si budete užívat blahodárný relax a pohodu. Během zimních měsíců nabízíme mimořádné akce s luxusním ubytováním ve VILE VALAŠKA nebo v Lázeňském hotelu VILA ANTOANETA.