Své zdraví posilujte a utužujte celoročně. Lázně jsou na to jako dělané

8. 2. 2019 -

Jestliže jste si počátkem roku dali předsevzetí více pečovat o své zdraví, doufáme, že jste ještě nepolevili a cíl nehodili za hlavu. My Vám pomůžeme jej dotáhnout do zdárného konce.


PRAVIDELNÝ POBYT V LÁZNÍCH

K péči o zdraví patří bezpochyby změna životního stylu. Nehledejte za tím žádnou vědu - je to úplně prosté a selský rozum Vám napoví. Snažte se více hýbat, choďte na procházky na čerstvý vzduch, omezte alkohol, kouření, tučná a sladká jídla. Snažte se hodně pít, odpočívejte a udělejte si čas sami na sebe. Zdravý životní styl totiž není jen o jídle a pití, souvisí s naším celkovým rozpoložením a psychickou a fyzickou kondicí. A právě péči o tělo a ducha se věnujeme v našich lázeňských hotelích Miramare Luhačovice. Razíme totiž zásadu, že vše souvisí se vším. Abyste mohli maximální péči věnovat svému tělesnému zdraví, musíte být v pohodě i psychicky.

LÁZNĚ NA OCHUTNÁVKU - NEJLEVNĚJŠÍ POBYT ROKU 2019

Pokud jste se rozhodli měnit svůj životní styl, neexpedimentujte a svěřte se do rukou našich profesionálů. Ti Vám přesně poradí a pomůžou s tím, jak začít.

Ideální proto tyto účely je například lázeňský pobyt Lázně na ochutnávku. Dopřejte si Vaši cestu ke zdraví pomocí lázeňských a relaxačních procedur v Lázeňském hotelu VILA ANTOANETA. Uveďte své tělo do dokonalé harmonie a odjiždějte od nás jako znovuzrození. V rámci pobytu Vás čekají lékařské konzultace, 8 lázeňských procedur - 2x klasická masáž éterickými oleji částečná, 2x relaxační koupel dle vlastního výběru, 4x inhalace Vincentkou, volný vstup do bazénu a infrasauny a polopenze. Složení léčebných procedur v uvedeném pobytu je orientační a bude upraveno na základě zdravotního stavu klienta po konzultaci s lázeňským lékařem. 

I krátkodobá relaxace stojí za to- NYNÍ AŽ s 20% SLEVOU

Pokud si nemůžete dovolit odjet do lázní na delší dobu, vězte, že i krátkodobá relaxace má svůj smysl a efekt. Důležité je najít si čas sami na sebe a dopřát si alespoň na chvíli oddych a relax. Pro tyto příležitosti jsme pro Vás připravili Relaxační pobyt na 2 nebo 3 noci nebo Relaxační pobyt na 4 a 5 nocí. Dopřejte si krátkou zimní dovolenou v průběhu týdne v lázních Luhačovice. Doporučujeme všem, kteří potřebují alespoň na chvíli vypnout a dodat tělu kvalitní zdravý odpočinek. Užijte si krásné chvíle v hotelu VILA VALAŠKA Luhačovice. Hotel se nachází v klidné části lázní Luhačovice v blízkosti lázeňského parku a kolonády.

Moderní lázeňský hotel Vila Antoaneta s kapacitou ubytování 87 lůžek, je vzájemně propojený s Luxury Spa & Wellness Vila ValaškaV hotelu se nachází úžasné vodní relax centrum - vnitřní bazén s protiproudem a výhledem do zahrady, whirlpool, sauna, parní lázeň, sluneční terasa. V hotelu Antoaneta nabízíme více jak 60 lázeňských, wellness, kosmetických a exkluzivních procedur pod jednou střechou.