Letní víkend v Luhačovicích za akční ceny

28. 6. 2019 -

Nabízíme poslední volné víkendy od 26. – 28.7. nebo 2. – 4. 8. 2019 se slevou 10% v Lázeňském hotelu VILA ANTOANETA. Tak hurá do lázní Luhačovice s celou rodinou!

Popíjení léčebných pramenů je součástí pobytu v Luhačovicích
Popíjení léčebných pramenů je součástí pobytu v Luhačovicích

Luhačovice - oáza lázeňského klidu

Pokud si během letních dnů chcete na pár dnů dopřát relaxaci a odpočinek a k tomu ještě udělat něco pro své zdraví, čtete správně! Srdečně Vás zveme do Luhačovic.

V tomto nádherném moravském lázeňském městečku si můžete s příchodem léta vychutnávat a dopřávat lázeňskou péči plnými doušky.

vše pod jednou střechou

Lázeňský hotel VILA ANTOANETA se nachází v klidnější Pražské čtvrti Luhačovic. Hotel disponuje vodním relax centrem a nabízí hostům více jak 60 lázeňských a wellness procedur pod jednou střechou. Hotel je vhodný i pro mladší generaci a rodiny s dětmi.

Dopřejte si čas pro sebe

Vypnout na pár dnů a dopřát si čas pro sebe, potřebuje čas od času každý z nás. A prázdninové letní dny jsou pro relax jako dělané. Přijeďte si k nám odpočinout a my Vám nabídneme prostě královskou lázeňskou péči. Vynikající domácí strava v rámci polopenze, masáž s éterickými oleji částečná nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, relaxační zábal (kokos, čokoláda, med, bylinky) a k tomu navíc volný vstup do vodního relax centra. No řekněte sami, dá se tomu vůbec odolat?

VÍKENDOVÝ POBYT S 10% SLEVOU

Objednejte si víkendový pobytv termínu 26. – 28. 7. nebo 2. – 4. 8. 2019 a jako prázdninový bonus od nás získáte 10% slevu na pobyt.

Víkendový pobyt

VILA ANTOANETA Luhačovice

Ubytování na 2 noci, polopenze, 2 lázeňské procedury, volný vstup do vodního relax centra.

Nemáte čas na týdenní dovolenou? Přijeďte alespoň na víkend do Luhačovic a užijte si pár dnů relaxace, odpočinku a královské péče v lázeňském hotelu VILA ANTOANETA. Úžasné vodní relaxační centrum a příjemné procházky vám dodají novou energii.

3 600 Kč
od 3 240 Kč / 2 noci / os.