Prohlédněte si nový katalog pro rok 2020

9. 10. 2019 -

Vážení příznivci našeho Lázeňského hotelu VILA ANTOANETA Luhačovice. Velmi si vážíme Vaší přízně a jsme rádi za to, že se k nám do lázeňského hotelu rádi vracíte. Pro Vás, kteří náš lázeňský hotel znají, ale i pro ty, kteří naše pobyty ještě neobjevili, jsme připravili nový katalog celoročních pobytů pro rok 2020.

Titulní strana katalogu ROYAL SPA na rok 2020
Titulní strana katalogu ROYAL SPA na rok 2020

V novém katalogu ROYAL SPA pro rok 2020 najdete konkrétní nabídku pobytů i aktuální ceník nejoblíbenějších lázeňských a relaxačních pobytů ve všech lázeňských hotelech a resortech ROYAL SPA. Prožijte nezapomenutelné chvíle lázních v Luhačovice, Mariánské Lázně, Ostrožská Nová Ves nebo Velké Losiny. Všedu se o Vás budeme starat s maximální péčí a poskytneme Vám plnohodnotný servis.

nový katalog 2020

Titulní strana katalogu ROYAL SPAAktuální katalog lázeňských a relaxačních pobytů pro rok 2020 si můžete stáhnout v elektronické podobě.
Katalog ke stažení (velikost souboru 3 MB).

Nový katalog Vám rádi zdarma zašleme poštou, stačí vyplnit objednávkový formulář a během pár dnů Vám katalog přijde až do domu na Vámi uvedenou adresu.
Objednat katalog zdarma

Budete-li potřebovat více informací, neváhejte se na nás obrátit. 
Kontaktujte nás


ONLINE PRODEJ NA ROK 2020 ZAHÁJEN

Již nyní si můžete objednat lázeňský, relaxační nebo víkendový pobyt na rok 2020. Spustili jsme volné kapacity pokojů v online rezervaci.