Archiv článků

7. 6. 2018

Grilování je rok od roku populárnější. Užijte si jej i u nás.

Grilování šťavnatých steaků, ryb, hamburgerů i zeleniny patří k stále oblíbenějšímu letnímu rituálu mnohých z nás. Ani během svého letního pobytu v lázních o grilované pochoutky nemusíte přijít. Od 1.7.2018 každé pondělí...


11. 5. 2018

Chřest by v tomto období rozhodně neměl chybět ve vašem jídelníčku

Chřest, lidově nazývaný také „špargl“, je nejen gurmánskou delikatesou, ale navíc se mu přisuzují i výjimečné účinky pro zdraví a krásu.


2. 5. 2018

módní přehlídka pomáhá znevýhodněným dětem ze Zlínského kraje

18. května se v KD Elektra v Luhačovicích uskuteční další ročník významné benefiční módní přehlídky Luhačovice město zdraví a módy. Mezi hlavní partnery události patří síť lázeňských hotelů ROYAL SPA.


20. 4. 2018

Otevírání pramenů je významnou akcí v Luhačovicích.

Velkým svátkem v lázních Luhačovice je slavnost Otevírání a svěcení pramenů. Letošní se uskuteční v termínu 11. - 13. května. Buďte letos přitom a zažijte během víkendu lázeňské veselí, tradice, i svěcení pramenů.


9. 4. 2018

Jarní dovolená v Luhačovicích na kole? To je to pravé pro vás!

Jarní dny přímo vybízí k aktivně trávenému času v přírodě. Luhačovice a jejich okolí nabízí nespočet cyklostezek, díky kterým poznáte malebné okolí tohoto lázeňského města. Užijte si jarní dovolenou aktivně v Luhačovicích.


16. 3. 2018

A je to konečně tady. První jarní dny zanedlouho zaťukají na dveře a my věříme, že se jich nemůžete dočkat. Jak využít tohoto období k načerpání jarní energie?


5. 3. 2018

Ponořte se u nás do hlubin dokonalé relaxace a duševní očisty

Ať už jste maminka od rodiny, manželka, partnerka, manažerka nebo jakkoli jinak vytížená žena, máte právo na vlastní plnohodnotný odpočinek. My Vám ho u nás garantujeme, navíc s lákavou 15 % slevou! 


27. 2. 2018

Prodejní stánky s tradičními specialitami, ale také předvádění lidových řemesel zažijete na velikonočním jarmarku

Svátky jara se kvapem blíží, a pokud se chcete nechat inspirovat nejen velikonoční výzdobou, zamiřte do lázeňského městečka Luhačovice. V dubnu se zde uskuteční tradiční velikonoční jarmark.


7. 2. 2018

Relaxace ve whirlpool.

Pokud si z různých důvodů nemůžete v nejbližším období naplánovat léčebný lázeňský pobyt, zvolte alternativu krátkodobých pobytů. Pro naše zdraví mají rovněž efekt a pomohou Vám zejména psychicky


31. 1. 2018

Připravte si unikátní čaj ze skořice,medu a zázvoru, který zatočí s mnoha neduhy.

Zimní období představuje pro náš organismus značnou zátěž. Pochmurné, deštivé a chladné počasí nám na náladě a energii rozhodně nepřidají.