O nás

Lázeňský hotel VILA ANTOANETA je součástí společnosti Léčebné lázně Luhačovice - Sanatorium Miramare, s.r.o., která v lázních Luhačovice provozuje několik hotelů.

Hotel VILA ANTOANETA byl otevřen v roce 2006. A krátce na to v roce 2009 byla otevřena kulturní památka od slovenského architekta Dušana Jurkoviče Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA, která se řadí mezi nejvýznamnější stavby v lázních Luhačovice.

Lázeňský hotel VILA ANTOANETA je přímo propojen s hotely VILA PETŘÍN, PERNŠTÝN A VALAŠKA a nabízí tak komplexní služby pod jednou střechou. Celková kapacita hotelů je 95 lůžek.

Lázeňské hotely v Luhačovicích patří do skupiny lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA.

Certifikáty kvality

Certifikace Asociace hotelů a restaurací ČRCertifikát Hotelstars

Lázeňský hotel VILA ANTOANETA a VILA VALAŠKA Luhačovice jsou oficiálně certifikovány v kategorii hotel **** .

Certifikace Asociace hotelů a restaurací ČR dle hodnotících kritérií Hotelstars Union jsou jednotné i pro hotely a další ubytovací zařízení v Rakousku, Německu, Maďarsku, Nizozemí, Švédsku a Švýcarsku.

ISO 9001-2000Logo ISO 9001

Lázeňské hotely MIRAMARE Luhačovice získaly certifikát jakosti ISO 9001. Zařadily se tak mezi lázeňská zařízení v České republice, která získala tento certifikát kvality služeb. Kontrolní audit dodržování pravidel se opakuje každý rok.

Garantováno lázeňským lékařemGarantováno lázeňským lékařem

V Lázeňském hotelu VILA ANTOANETA Vám garantujeme odbornou lázeňskou péči pod dohledem lékařů a zdravotnického personálu 24 hodin denně - představení lékařského týmu na webových stránkách hotelů MIRAMARE.

Spolupracujeme:

SVAZ LÉČEBNÝCH LÁZNÍ ČR     Svaz léčebných lázní České republiky

Lázeňské hotely MIRAMARE, VILA ANTOANETA a Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA Luhačovice jsou členem Svazu léčebných lázní ČR.

KUDY Z NUDY    Kudy z nudy

Spolupracujeme s turistickým portálem Kudy z nudy, kde se mimo jiné můžete dozvědět o připravovaných akcích v našich hotelech nebo si naplánovat výlet do Luhačovic.

CZECH TOURISM     CzechTourism

Již několik let úzce spolupracujeme s agenturou Czech Tourism, která propaguje Českou republiku doma i ve světe jako atraktivní turistickou destinaci.

KORUNKA LUHAČOVICE Korunka pomáhá Luhačovice

Naše společnost je dlouholetým partnerem občanského sdružení Korunka Luhačovice, které podporuje handicapované, nemocné a znevýhodněné děti ve Zlínském kraji. 

MOREAu agri vysočina Moreau Agri Vysočina logo

Spolupracujeme s firmou Moreau Agri Vysočina, která se zaobírá prodejem zemědělské a stavební techniky, kompletním servisem a dodávkou náhradních dílů.