Letní nabídka

Nevíte kam vyrazit na víkend nebo v průběhu týdne během letních prázdnin? Nemáte čas na týdenní letní dovolenou?  Nelámejte si hlavu, užijte si u nás letní víkendové pobyty a relaxační pobyty v průběhu týdne a odpočiňte si pár dnů v lázních Luhačovice.

POSLEDNÍ VOLNÉ POKOJE

Nabízíme poslední volné pokoje o víkendech v srpnu.

lázeňský HOTEL VILA ANTOANETA

Víkendové pobyty jsou oblíbenou formou kratší letní dovolené. Na své si přijdou i rodiče s dětmi, kteří ocení úžasné vodní relaxační centrum a dětské hřiště v hotelové zahradě.

Prodloužený víkend

VILA ANTOANETA Luhačovice

Ubytování na 3 noci, polopenze, 3 lázeňské procedury, volný vstup do vodního relax centra.

Přijeďte na prodloužený víkend od čtvrtka do neděle do Luhačovic a užijte si relaxaci v Lázeňském hotelu VILA ANTOANETA s úžasným vodním relaxačním centrem.

od 5 550 Kč / 3 noci / os.

Wellness pobyt

VILA ANTOANETA Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, 7 lázeňských procedur, volný vstup do vodního relax centra.

Týdenní wellness pobyt s výběrem lázeňských procedur zaměřených na relaxaci a báječný odpočinek. Dopřejte si týdenní dovolenou v lázních Luhačovice a nechejte o sebe pečovat v Lázeňském hotelu VILA ANTOANETA.

od 11 900 Kč / 7 nocí / os.

LUXURY SPA & WELLNESS VILA VALAŠKA

Máte rádi své soukromí a hledáte vhodný hotel pro letní dovolenou? Ubytujte se ve VILE VALAŠKA, kde nabízíme pouze 9 stylových apartmánů od arch. Dušana Jurkoviče.

Víkendový pobyt

VILA VALAŠKA Luhačovice

Ubytování na 2 noci, polopenze, 2 lázeňské procedury, volný vstup do vodního relax centra.

Hledáte stylové a klidné místo na víkend? Přijeďte do hotelu VILA VALAŠKA od slovenského arch. Dušana Jurkoviče, který se nachází nedaleko lázeňské kolonády a parku.

od 5 200 Kč / 2 noci / os.