Otevírání pramenů v Luhačovicích

6. 5. 2024 - Barbora Petrůjová

Zažijte nezapomenutelné okamžiky plné lázeňského uvolnění a radosti na festivalu Otevírání pramenů v Luhačovicích 2024 ve dnech 10. - 12. května. Přijďte se nechat unést kouzlem přírodních pramenů, kulturními akcemi a dobrým jídlem. Prožijte jaro s láskou a zdravím v jednom z nejkrásnějších lázeňských míst České republiky.

 

Otevírání pramenů Luhačovice
Otevírání pramenů Luhačovice

Milí přátelé lázeňského životního stylu,

jsme nadšení sdílet s vámi vzrušující zprávu! Blíží se okamžik, kdy se v lázeňském městě Luhačovice otevřou prameny a lázeňská sezóna 2024 rozkvete ve všech svých barvách a vůních.

Festival Otevírání pramenů v lázních Luhačovice je událostí, na kterou se každý rok těšíme s napětím a radostí. Symbolicky zaháníme zimu a vítáme jaro jedinečným rituálem Svěcení přírodních pramenů, který propojuje tradici s moderními přístupy k péči o zdraví a pohodu.

Chceme vás pozvat na tento nezapomenutelný zážitek, který spojuje kouzlo přírody, lázeňskou tradici a radost ze života. Připravte se na dva dny plné kulturních a relaxačních aktivit, které vás nabijí energií a posílí vaše zdraví a pohodu.

Co můžete očekávat na festivalu Otevírání pramenů v Luhačovicích 2024?

  • Svěcení přírodních pramenů: Zažijte magii, kdy se prameny Luhačovic stávají nositeli léčivé síly a harmonie pro tělo i mysl.
  • Kulturní program: Užijte si koncerty, divadelní představení a historické cyklistické průvody, které oživí atmosféru městečka a přinesou vám radost a inspiraci.
  • Jarmark plný pokladů: Prozkoumejte bohatou nabídku domácích výrobků, regionálních specialit a řemeslných děl, které potěší vaše smysly a potěší vaše srdce.

 

Nechte se unést atmosférou lázeňského blaha a připojte se k nám na Otevírání pramenů v Luhačovicích 2024!

Těšíme se na setkání s vámi v Luhačovicích!