Rezervace pobytu

Na této stránce naleznete bližší informace o rezervaci pobytu v našich hotelech a obchodní podmínky platné pro lázeňskou společnost Léčebné lázně - Sanatorium MIRAMARE Luhačovice, s.r.o., kam také patří lázeňský hotel VILA ANTOANETA a Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA Luhačovice.

On-line rezervace - pohodlně a okamžitě

Výhodou on-line rezervace ubytování je jeho rychlost, jednoduchost a přehlednost. V on-line rezervačním systému můžete zjistit volný termín a aktuální cenu vybraného pobytu, v případě zájmu rezervaci ubytování dokončit a rovnou i zaplatit kartou přes zabezpečenou platební bránu.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vybraný pobyt a termín můžete odeslat formou nezávazné poptávky, kterou naleznete v detailu pobytu. Nezávazná poptávka bude zpracována a odeslána na Váš email do 24 hod.

REZERVACE TERMÍNU LÁZEŇSKÉ PÉČE

Termín komplexní nebo příspěvkové lázeňské péče hrazené zdravotní pojišťovnou si můžete rezervovat předem. Předběžná rezervace termínu lázeňské péče bude zpracována a odeslána na Váš email do 24 hod. 

Obchodní podmínky

Těmito všeobecnými obchodními podmínkami se řídí jednání mezi klientem a ubytovatelem, které není upraveno odchylně individuální smlouvou.

VYŘIZOVÁNÍ STÍŽNOSTÍ

Stížnost může podat každý klient proti postupu poskytovatele při poskytování zdravotních služeb nebo proti činnostem souvisejících se zdravotními službami poskytovatele, proti kterému směřuje.