Krátkodobá relaxace v lázních má svůj smysl a efekt. Utužuje vaše zdraví.

7. 2. 2019 -

Pokud si z různých důvodů nemůžete v nejbližším období naplánovat léčebný lázeňský pobyt, zvolte alternativu krátkodobých pobytů. Pro naše zdraví mají rovněž efekt a pomohou Vám zejména psychicky

Vodní relax centrum v hotelu VILA ANTOANETA
Vodní relax centrum v hotelu VILA ANTOANETA

Pokud si nemůžete dovolit odjet do lázní na delší dobu, vězte, že i krátkodobá relaxace má svůj smysl a efekt. Důležité je najít si čas sami na sebe a dopřát si alespoň na chvíli oddych a relax. Pro tyto příležitosti jsme pro Vás připravili relaxační pobyty. Doporučujeme všem, kteří potřebují alespoň na chvíli vypnout a dodat tělu kvalitní zdravý odpočinek.

Změňte svůj životní styl

K péči o zdraví patří bezpochyby změna životního stylu. Nehledejte za tím žádnou vědu - je to úplně prosté a selský rozum Vám napoví. Snažte se více hýbat, choďte na procházky na čerstvý vzduch, omezte alkohol, kouření, tučná a sladká jídla. Snažte se hodně pít, odpočívejte a udělejte si čas sami na sebe. Zdravý životní styl totiž není jen o jídle a pití, souvisí s naším celkovým rozpoložením a psychickou a fyzickou kondicí. A právě péči o tělo a ducha se věnujeme v našem Lázeňském hotelu VILA ANTOANETA Luhačovice. Razíme totiž zásadu, že vše souvisí se vším. Abyste mohli maximální péči věnovat svému tělesnému zdraví, musíte být v pohodě i psychicky.

Svěřte se do rukou profesionálů

Pokud jste se rozhodli měnit svůj životní styl, neexperimentujte a svěřte se do rukou našich profesionálů. Ti Vám přesně poradí a pomůžou s tím, jak začít. V hotelu VILA ANTOANETA se nachází úžasné vodní relax centrum s bazénem s protiproudem a průplavem do venkovní části, whirlpool, saunou, parní lázní, sluneční terasou. V hotelu VILA ANTOANETA nabízíme více jak 60 lázeňských procedur pod jednou střechou.