Nový balneoprovoz k 15. narozeninám hotelu VILA ANTOANETA Luhačovice

1. 6. 2021 -

Již je to 15 let, co do naší velké lázeňské rodiny ROYAL SPA přibyl nový člen, lázeňský hotel VILA ANTOANETA. Pro všechny naše hosty jsme připravili dárek v podobě nového balneoprovozu s nezaměnitelnou lázeňskou atmosférou.

Nový balneoprovoz v hotelu VILA ANTOANETA Luhačovice
Nový balneoprovoz v hotelu VILA ANTOANETA Luhačovice

Nový balneoprovoz s lázeňskou atmosférou

Atmosféru nového balneoprovozu ve VILE ANTOANETA Luhačovice tvoří citlivě zvolené stavební úpravy doplněné lázeňskými detaily a nové technické vybavení, které nabízí jako celek úchvatný zážitek. Zážitek, který umocní spokojenost našich hostů.

Rekonstrukce balneoprovozu v hotelu VILA ANTOANETA trvala necelé 4 měsíce. Hlavním cílem bylo vytvořit příjemnější prostředí pro naše hosty.

Vznikl tak komfortní prostor s novým bazénem a whirlpool se sluneční terasou doplněný historickými fototapetami s našimi lázeňskými domy.

Milovníci saunování si mohou užít relaxaci na terase, která je určena pro návštěvníky finské sauny a parní lázně a poskytuje tak příjemné pohodlí a soukromí.

Rekonstrukcí prošly také prostory pro procedury ve VILE ANTOANETA - nové vany, prostory pro zábaly a masáže

Velkým přínosem je bezbariérový přístup mezi hotely VILA ANTOANETA, PERNŠTÝN a VILA VALAŠKA.

Ochutnávka fotek

BONUS PRO UBYTOVANÉ HOSTY

Ubytovaní hosté v hotelech VILA ANTOANETA, VILA VALAŠKA, PERNŠTÝN A PETŘÍN mohou v průběhu pobytu zdarma využívat bazén, whirlpool, finskou saunu a parní lázeň.

Prohlédněte si ubytování a další služby v lázeňském hotelu VILA ANTOANETA Luhačovice. Ukaž více informací

Pečujte o své zdraví v lázních Luhačovice a přijeďte do hotelu VILA ANTOANETA s novým balneoprovozem s lázeňskou atmosférou. Ukaž aktuální nabídku pobytů

Těšíme se na Vás, tým lázní MIRAMARE Luhačovice.